Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Esbab Sarı Kantaron Yağı

Yeni Ürün
Esbab Sarı Kantaron Yağı / BL302
BİOBELLİNDA ÜRÜNLERİ
100 ml
Menajer İletişim
0541 446 85 41
Güvenilir Alışveriş
Havale&EFT ile Güvenli Alışveriş
Ücretsiz Kargo
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava
112,00TL
Euro Fiyatı: 0,00€US Dollar Fiyatı: $0,00

Esbab Sarı Kantaron Yağı

Doğanın sunduğu sayısız faydalı bitkiler arasında yer alan sarı kantaron özlerinden üretilen sarı kantaron yağı, yaygın olarak kullanılır. Sarı kantaron bitkisi ve çiçeklerinin toplanarak çeşitli yöntemlerle özünün alınmasıyla hazırlanan sarı kantaron yağı, Esbab kalitesiyle 100 ml cam şişe ambalajıyla sunuluyor. Esbab Sarı Kantaron Yağı ürününü, avantajlı kargo fırsatıyla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Sarı Kantoran Yağı İle Cildinize Bakım Yapın

Sarı kantaron yağını düzenli bir şekilde kullanarak cildinizi nemlendirebilirsiniz. Esbab Sarı Kantaron Yağı cildinize ihtiyacı olan nemi sağlar ve besleyici etkilerini uyguladığınız bölgede gözlemleyebilirsiniz. Özellikle kuru ve çatlamaya müsait ciltlerde hasar ve sorun oluşmadan önce önlem amaçlı olarak da kullanılabilir.

Sarı Kantaron Yağını Günde İki Kez Uygulayabilirsiniz

Özel yöntemlerle hazırlanan yağı camın doğallıyla buluşturan Esbab Sarı Kantaron Yağı, 100 ml'lik cam şişelerde sizlere sunulur. Sarı kantaron yağını güneşten uzak ortamlarda muhafaza ederek kullanım süresini uzatabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz bölgelere belirli aralıklarla günde 2 kez uygulanması önerilir. Sarı kantaron yağının etkisini tam olarak gösterebilmesi için, cilde uygulandıktan sonra güneşe çıkılmaması tavsiye edilir.

İçindekiler: Maserasyon yöntemi ile elde edilmiş Sarı Kantaron Yağı.

Net Ağırlık: 91 gr, 100 ml

İşletmenin Ticari Ünvanı ve Adresi: BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.S. Örnek Mah. Semerkant Cad. No: 29 Ataşehir / İstanbul

Menşei Ülke: TÜRKİYE

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

SEVGİ KAMIŞLI

TR080006400000180001429884

 

Ürün siparişi sonrası 5 iş günü içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir .

Ödeme sonrası ürünler kargoyla kapınıza kadar gönderilecektir .