Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Esbab Demir İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül

Yeni Ürün
Esbab Demir İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül / BL309
BİOBELLİNDA ÜRÜNLERİ
30 kapsül
Menajer İletişim
0541 446 85 41
Güvenilir Alışveriş
Havale&EFT ile Güvenli Alışveriş
Ücretsiz Kargo
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava
125,00TL
Euro Fiyatı: 0,00€US Dollar Fiyatı: $0,00

Esbab Demir İçeren Takviye Edici Gıda - Kapsül

Günlük yaşamın yoğun çalışma temposu, özel hayatın hareketliliği, kalabalık kent yaşamı ve daha pek çok etken zamanla bedeninizin yorulmasına sebep olabilir. Bunun üzerine bir de bazı hayati gıdaların vücut tarafından yeterince alınamaması gibi durumlar ortaya çıkarsa yorgunluk, günlük hayatınızın ayrılmaz ve can sıkıcı bir parçası haline gelebilir. Günlük hayatınızı daha dinç ve enerjik sürdürebilmeniz için zaman zaman takviye edici gıdalara ihtiyaç duyabilirsiniz. Demir içerikli gıdalar ise bunların başında gelir.

Demir normal enerji oluşum metabolizmasına, vücutta normal oksijen taşınımına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.  Bu yararlı gıda takviyesine avantajlı kargo fırsatıyla sahip olmak için sepetinize eklemeyi unutmayın.

Güçlü Bağışıklık Sistemi

Düzenli kullanımla birlikte Esbab Demir İçeren Takviye Edici Gıda, enerji oluşumuna ve bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonunda işlemesine destek olur. Kapsül şeklinde üretilen demir takviyesinden, 11 yaş üzeri ve yetişkinlerin her gün bir tane alması tavsiye edilir.

 

İçindekiler: Maltodekstrin, bitkisel kapsül (hidrioksipropil metil selüloz (E 464), kırmızı demir oksit (renklendirici) (E172ii), titanyum dioksit (renklendirici) (E 171)), ferrik sakkarat, magnezyum stearat (E 470b) (topaklanma önleyici), silikon dioksit (topaklanma önleyici) (E551).

                                                                         Net Ağırlık: 30 Sert Kapsül, 17 mg

İşletmenin Ticari Ünvanı ve Adresi: BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.S. Örnek Mah. Semerkant Cad. No: 29 Ataşehir / İstanbul

                                                                               Menşei Ülke: TÜRKİYE

 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

SEVGİ KAMIŞLI

TR080006400000180001429884

 

Ürün siparişi sonrası 5 iş günü içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir .

Ödeme sonrası ürünler kargoyla kapınıza kadar gönderilecektir .